Služby

Služby

Vstřikování plastů je nejrozšířenější technologií výroby plastových dílů pro automobilní, strojírenský, zdravotnický, potravinářský, elektrotechnický a spotřební průmysl. Na našich strojích jsme v současné době schopni vyrobit výlisky ze všech typů termoplastických materiálů od hmotnosti 0,5g až do 1407g.

Zpracováváme: styrenové plasty (ABS, PS, SAN, ASA), polypropylen (PP), polyethylen (PE), polyestery (PBT), polyamidy (PA 6, PA 66), polyoxymethylen (POM), polykarbonát (PC), termoplastické elastomery (TPE, TPV, TPU), polymethylmetakrylát (PMMA) a další.

Tyto granuláty jsou dodávány buď přírodní, transparentní, barevné, nebo je možnost doladit barvu přímo na zákazníkem požadovaný odstín. Z hlediska komplexnosti našich služeb zajišťujeme i výrobu forem na vstřikování plastů, včetně projektové dokumentace. Služeb nástrojáren využíváme dle potřeb zákazníka a nároků na výlisek v Irsku, UK, Německu, Švýcarsku, ČR a Číně. Ve všech těchto zemích máme již prověřené a spolehlivé dodavatele.

Naším cílem je spokojenost zákazníka, a proto nabízíme i levnější variantu výroby lisovacích nástrojů, a to tvarové vložky do našeho univerzálního rámu či výrobu prototypových forem. U zhotovených výlisků zajistíme potisk sítotiskem, tampoprintem ultrasonické svařování či kompletaci plastových dílů.

Copyrights © 2021 & All Rights Reserved by InnovaPlast.