Kvalita

Kvalita

V roce 2005 získala naše společnost certifikát ISO 9001:2000 od DET Norske Veritas s.r.o., v červnu 2018 pak ISO 9001:2015. Na kvalitu klademe důraz, protože jen s kvalitními výlisky dosáhneme úplné spokojenosti zákazníka. Jakost výrobků je základním předpokladem pro udržení postavení na trhu a zvýšení konkurenceschopnosti, a proto jsme v červenci 2018 zahájili kroky k implementaci ISO IATF 16949:2016. Předpokládaný termín certifikace je začátek druhé poloviny roku 2019.

K dosažení vysoké kvality a její monitorování nám slouží přístroj CMM Carl Zeiss O-Inspect 322 umožňují flexibilně měřit každou charakteristiku – opticky nebo dotykově. Důležitý parametr u přístroje O-Inspect je, že Software CALYPSO nejen snadno poskytuje výsledky, ale také zjednodušuje detekci a identifikaci příčin vad.

Dále využíváme sytém řízení jakosti Q-Lanys. Ten zahrnuje řízení dokumentace, správa úkolů, neshod, projektů, zlepšování a cíle jakosti, správa měřidel, kalibrace, způsobilosti měřidel, reklamace, auditing, hodnocení dodavatelů, vstupní a výstupní kontrola, zkušebny a laboratoře, SPC, zmetkovitost, řízení neshodných výrobků, kontrolní plány, FMEA, preventivní a prediktivní údržba včetně řízení skladu náhradních dílů.

Certifikát

K zobrazení či stažení zde.

Copyrights © 2021 & All Rights Reserved by InnovaPlast.